Basın Bültenleri

Kordsa’nın İnşaat Güçlendirme İş Birimi Road2Tunnel Fuarında Ziyaretçilerle Buluştu!

Sabancı Holding iştiraki Kordsa, Kratos Fiber Donatıları ve Kratos Yapısal Güçlendirme ürünleri ile 15-17 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 5. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Road2Tunnel fuarına katıldı. Kordsa, “Ulaştırma Projelerinin Kordsa ile Geleceği” başlıklı oturumla fuar katılımcılarıyla bir araya geldi.

Lastik, kompozit teknolojileri ve inşaat güçlendirme lideri Kordsa, 15-17 Eylül tarihleri arasında İzmir’de beşincisi düzenlenen Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı Road2Tunnel’a katıldı. “Küresel Projeler Güçlü Kentler” mottosuyla gerçekleşen Road2Tunnel’da Kordsa, yenilikçi inşaat güçlendirme markası Kratos ile yer aldı.

Kordsa Pazarlama ve Ticari Mükemmeliyet Müdürü Sebla Demir, Kordsa Yurtiçi Satış Müdürü Serhat Sarıkaya ve Kordsa Müşteri Yöneticisi Arda Bayraktaroğlu, “Karayolları ve Kent İçi Ulaşım Sistemleri” adlı panelde, “Ulaştırma Projelerinin Kordsa ile Geleceği” başlıklı oturumla katılımcılarla bir araya gelerek sunum yaptı. Ayrıca, yeni nesil teknoloji Kratos Macro ve Micro sentetik fiber donatıları ile Kratos Yapısal Güçlendirme ürünleri tanıtılarak teknik özellikleri ve uygulamaları hakkındaki detaylar katılımcılarla paylaşıldı.

Kratos Fiber Donatıları ve Kratos Yapısal Güçlendirme ürünlerinin birçok prestijli projede tercih edildiğinin altını çizen Kordsa İnşaat Güçlendirme İş Birimi Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Yasa Kılınç: “Kordsa olarak, “Tutkumuz Yaşamı Güçlendirmek” mottosuyla yüksek performanslı güçlendirme çözümleri geliştiriyor; uzun ömürlü yapılarla güvenli bir gelecek için altyapı ve üstyapı projelerini güçlendiriyoruz. İnşaat sektörünün öncüsü olarak, güçlendirme alanında geliştirdiğimiz yeni nesil teknolojilerimizle hem Türkiye’de büyümeye hem de global ayak izimizi genişletmeye devam edeceğiz” dedi.