ÜRÜN GRUPLARIMIZA YAKINDAN GÖZ ATIN!

KRATOS YAPISAL GÜÇLENDİRME

Kratos Yapısal Güçlendirme ürün grubu temel olarak yapıların güçlendirilmesi amacıyla kullanılır. Güçlendirme, bir dış etken sebebiyle (deprem, araç çarpması vb.) mekanik zarar görmüş yapının tamirinde sebebiyle olabileceği gibi yapının ömrünü arttırılması amacıyla veya yapının yapımı tamamlandıktan sonra kullanım amacının değiştirilmesi sebebiyle gelen ilave yüklere karşı yapının güçlendirilmesi için de kullanılmaktadır.

KRATOS C-FABRIC

Kratos C-Fabric, sadece 0˚ yönünde uzanan karbon ipliklerin birbirine dikiş ipliği ile tutturularak oluşturulan tek katlı bir örgüdür. Kratos C-Fabric, dünyada bilinen en sağlam malzemelerden biri olan karbon lifler ile dokunmuştur

KRATOS PRIME RESIN

Kratos Prime Resin, Kratos C-Fabric için özel olarak üretilmiş iki komponentli, epoksi esaslı bir laminasyon reçinesidir. Kolon-kiriş gibi taşıyıcı yapı elemanlarına uygulandığında, taşıma gücü kapasitesini arttırmaktadır.

KRATOS C-PLATE

Kratos C-Plate tek doğrultuda uzanan karbon liflerin polimer esaslı epoksi reçine ile lamine edilerek elde edilmiş yüksek elastisite modülüne sahip plaka ürünüdür. Plaka, aynı kumaş gibi bilinen en sağlam malzemelerden biridir.

KRATOS ADHESIVE

Kratos C-Plate ve Kratos Adhesive özellikle betonarme kirişlerin ve döşemelerin eğilmeye karşı güçlendirilerek yük taşıma kapasitelerinin arttırılmasında Kratos C-Plate ve Kratos Adhesive ürünleri önemli bir rol oynar.